На Буковині голова ВЛК визнала свого чоловіка непридатним до військової служби

01.02.2024 17:32   Джерело: CvNews
Опубліковано : Іванна Капустянська

Жінка заплатить штраф в розмірі до 6800 гривень.

На Буковині керівниця районної військово-лікарської комісії отримала адмінпротокол за те, що визнала свого чоловіка непридатним. Жінка особисто підписала довідку про непридатність буковинця, а пізніше на основі цього документу його виключили з військового обліку. Оперативники управління стратегічних розслідувань в Чернівецькій області оформили адмінпротокол на голову ВЛК і тепер їй загрожує штраф.

 

Працівники управління стратегічних розслідувань з’ясували, що на огляд і перевірку лікарської комісії прийшов буковинець. В той час головою ВЛК була його дружина. Жінка підписала довідку про непридатність власного чоловіка до військової служби з подальшим його зняттям із військового обліку.


«Згідно із законом України «Про запобігання корупції» голова ВЛК при районному центрі комплексування мала б повідомити, що на проходження комісії звернувся її чоловік. Однак цього не зробила. Оскільки статус родича належить до категорії близьких осіб, то лікарка мала б заявити про реальний конфлікт інтересів та не підписувати відповідні документи», – повідомили в Департаменті стратегічних розслідувань Нацполіції в четвер, 1 лютого.

Правоохоронці з'ясували, що такими діями чиновниця порушила вимоги антикорупційного законодавства щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів. На лікарку склали адміністративний протокол за ч. 1 та ч. 2 ст. 172-7 КУпАП (Порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів). Голова ВЛК повинна заплатити штраф в розмірі від 1700 до 6800 гривень.

 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews