"Буковина" обіграла перед своїми трибунами футбольний клуб з Чернігова (ФОТО)

30.03.2024 17:15   Джерело: CvNews
Опубліковано : Ігор Кравців

Футбольна команда "Буковина" вдома перемогла у матчі проти футбольного клубу "Чернігів-ШВСМ". Матч завершився з рахунком 4-0. Це перший матч, який "Буковина" грала вдома з глядачами. Матч відбувся 30 березня.

Про це пише Суспільне Чернівці.

Перший тайм завершився з рахунком 1:0. На 10 хвилині автогол забив нападник "Чернігова" Кирило Кривобороденко.

Ближче до півгодини матчу капітан команди "Чернігова" Зенченко грубо сфолив у центрi поля та отримав жовту картку, яка виявилася для нього другою. Команда догравала матч у меншості.

У другому таймі "жовто-чорні" забили 3 голи. На початку другого тайму на 53 хвилині забив нападник "Буковини" Данило Гончарук. Дубль за "жовто-чорних" на 69 та 80 хвилинах забив Андрій Андрейчук.

Гра закінчилась з рахунком 4:0. "Буковина" займає перше місце з десяти у турнірній таблиці групи на вибування. У активі команди 27 очок. Водночас "Чернігів-ШВСМ" на десятому місці.

Наступний матч "Буковина" зіграє в гостях пʼятого квітня проти ФК "Кремінь".