У Чернівцях працівниця податкової вимагала у чоловіка $3000 хабаря виключення підприємства зі списку «ризикових»

07.04.2025 16:01   Джерело: CvNews
Опубліковано : Іванна Капустянська

У Чернівцях працівниця податкової вимагала від представника фірми понад 3000 доларів за виключення підприємства з «ризикових» та розблокування податкових накладних.

Співробітники Слідчого управління ГУНП в Чернівецькій області спільно з колегами обласного управління СБУ за процесуального керівництва обласної прокуратури, затримали посадовицю під час отримання неправомірної вигоди. Фігурантці загрожує до десяти років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Правоохоронці встановили, що наприкінці листопада минулого року Головним управлінням ДПС у Чернівецькій області одне із приватних підприємств було віднесено до «ризикових» та заблоковано податкові накладні, що перешкодило подальшій діяльності. Відтак, директор фірми, який наразі перебуває на військовій службі, попросив знайомого дізнатися причини такого рішення.

Чоловік зателефонував до 33-річної головної державної інспекторки одного відділу ГУДПС. Посадовиця запевнила буковинця, що за виключення підприємства з «ризикових» та розблокування податкових накладних необхідні кошти в іноземній валюті. Під час зустрічей податківиця запевнила, що вирішить "питання" за 1500 доларів та 1500 євро.

3 квітня у Чернівцях правоохоронці затримали жінку «на гарячому», безпосередньо під час отримання другої частини неправомірної вигоди, у порядку ст. 208 (Затримання уповноваженою службовою особовою) Кримінального процесуального кодексу України та помістили до ізолятора тимчасового тримання.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews