Директорку туристичної фірми у Чернівцях підозрюють у шахрайстві. За даними слідства, вона ошукала щонайменше десятьох людей на понад 1,3 мільйона гривень, коли мала організувати їм відпочинок за кордоном. Їй загрожує до восьми років ув’язнення.
59-річна чернівчанка укладала з клієнтами договори на туристичне обслуговування, брала з них гроші, але тури не бронювала, про це повідомили на сайті Нацполіції області. За даними прокуратури, жінка робила це впродовж червня 2025 — січня 2026 року. Йшлося про поїздки до Домініканської Республіки, Пекіну, Єгипету, ОАЕ та Греції.
Перегляньте також:
- СБУ та кіберполіція затримали на Буковині організатора шахрайського кол-центру
- Шахрайство на Буковині: чоловіка засудили до 5 років за заволодіння понад 1,8 млн грн
“Для створення видимості надання послуг підозрювана використовувала електронні платформи відомих туроператорів, де формувала заявки через власний агентський кабінет, а також обліковий запис колеги. Надалі ці заявки отримували статус “скасовані” або “прострочена оплата”. Так клієнти не отримували оплачених турів”, – повідомили у прокуратурі.
Жінці інкримінують шахрайство у великих розмірах.