У Чернівцях засудили на вісім років 59-річного буковинця за те, що поширював антиукраїнський контент у забороненій соціальній мережі “Однокласники”.
Чернівецький апеляційний суд виніс остаточний вирок у цій справі, пише “Молодий буковинець”.
Перегляньте також:
- На Буковині судитимуть п’ятьох організаторів схеми незаконного перетину кордону
- На Буковині експосадовець гідрогенеруючої компанії налагодив схему продажу наркотиків
59-річний мешканець с. Селятин Вижницького району, який раніше вже притягувався до кримінальної відповідальності за колабораційну діяльність, поширював антиукраїнський контент у забороненій соціальній мережі “Однокласники”.
У цих матеріалах містилися заклики до повалення конституційного ладу та захоплення державної влади.
Крім того, він здійснював репости дописів, які виправдовували та визнавали правомірною збройну агресію рф проти України, розпочату у 2014 році.
Вироком Шевченківського районного суду Чернівців чоловіка було засуджено до 8 років позбавлення волі з конфіскацією всього належного йому на праві власності майна.
Вважаючи рішення суду незаконним, обвинувачений подав апеляційну скаргу, в якій просив визнати його невинуватим у вчиненні інкримінованих злочинів та виправдати.
Колегія суддів Чернівецького апеляційного суду підтвердила висновки суду першої інстанції, а ухвалений вирок – без змін.