Буковинські прикордонники виявили авто зі зміненим vin-кодом

Опубліковано:
24 Червня, 2025 о 12:01

В автомобільному пункті пропуску «Дяківці» прикордонники Чернівецького загону виявили легковий автомобіль з ознаками зміни ідентифікаційного номера.

Під час перевірки транспортного засобу охоронці кордону з’ясували, що vin-код змінено шляхом механічного втручання. Автівкою марки «Форд», який слідував на в’їзд до України, керував 23-річний громадянин Румунії.



До Нацполіції направлено повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення за ст. 290 ККУ «Знищення, підробка або заміна номерів вузлів та агрегатів транспортного засобу». Після оформлення відповідних документів авто та громадянина передано правоохоронцям.

 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Х, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Західне регіональне управління ДПСУ
Теги: #ДПСУ, #змінений ідентифікаційний номер





Статті

Інтерв'ю
Прожив місяць під танком й майже рік у полоні: історія військового з Буковини Чучка
11:45, 9 Травня, 2025

Прожив місяць під танком й майже рік у полоні: історія військового з Буковини Чучка

Блоги

ТОП новини Буковини: