Розтрата майже 2,9 млн грн на ліквідації наслідків стихії на Буковині. Судитимуть експосадовця ОДА.
У зловживанні службовим становищем, що призвело до розтрати бюджетних коштів в особливо великих розмірах (ч. 5 ст. 191 КК України) обвинувачується колишній начальник управління інфраструктури, капітального будівництва та експлуатації доріг Чернівецької ОДА.
Перегляньте також:
- У Чернівцях повернуть громаді історичне приміщення на вулиці Кобилянської
- На Буковині викрили підпільний цех з вирощування і переробки тютюну
Експосадовець підписав акти виконаних робіт попри те, що фактичний їх обсяг не відповідав умовам, зазначеним у договорі. Через це з державного бюджету було безпідставно виплачено підряднику майже 2,9 млн грн.
Прокурори Чернівецької обласної прокуратури спільно з детективами БЕБ завершили досудове розслідування у справі щодо розтрати майже 2,9 млн грн бюджетних коштів, виділених на аварійно-відновлювальні роботи на двох ділянках дороги у Дністровському районі.