Головний тренер футбольного клубу “Буковина” Сергій Шищенко отримав нагороду найкращого тренера Першої ліги за вересень. Попереднього місяця команда під керівництвом Шищенка виграла усі п’ять поєдинків.
Перед кубковим поєдинком “Буковина” – “Нива” Тернопіль президент Професіональної футбольної ліги Олександр Каденко вручив Сергію Шищенку нагороду найкращого тренера місяця в Першій лізі за підсумком календарних матчів у вересні.
Перегляньте також:
- ФК «Буковина» оштрафували після матчу з «Карпатами» за двома порушеннями
- «Буковина» перемогла «Лівий берег» на виїзному матчі у Києві
У цьому сезоні таку ж нагороду отримував головний тренер “Чорноморця” Олександр Кучер, якого визначили найкращим тренером у серпні.
У вересні “Буковина” під керівництвом Шищенка обіграла усіх своїх суперників, а саме:
- “Прикарпаття” – 1:2;
- “Чернігів” – 4:1;
- “Карпати” – 1:0 (Кубок України 1/16 фіналу);
- “Лівий берег” – 1:3;
- “Фенікс-Маріуполь” – 2:3.
Сергій Шищенко – колишній футболіст. Грав на позиції нападника. Під час кар’єри гравця виступав за такі клуби як: “Олімпік” Харків, “Металіст”, “Шахтар”, “Нива” Тернопіль, “Кривбас”, “Балтика” Калінінград, “Металург” Запоріжжя, “Металург” Донецьк, “Ілічівець” та “Чорноморець”. Також він викликався до Національної збірної України.
Шищенко закінчив кар’єру футболіста у 2009 році. Після цього був тренером у юнацьких командах донецького “Металурга” та “Сталі”. Першим професійним клубом у його тренерській кар’єрі стала чернівецька “Буковина”, яку він очолив у 2016 році, але через пів сезону подав у відставку.
Після “Буковини” Сергій Шищенко тренував у Другій та Першій лігах такі команди як: “Миколаїв”, “Полісся” та “Звягель”. У 2024 році був в. о. головного тренера “Полісся”, який вже виступав у Прем’єр-Лізі. Минулого сезону він був головним тренером ФК “Оболонь”, з яким йому вдалось зайняти 11 місце в УПЛ. У такий спосіб команда зберегла місце в Прем’єр-Лізі.
У червні 2025 року Сергій Шищенко знову очолив чернівецьку “Буковину”.