23 червня до відділення поліції звернулася 25-річна жителька села Романківці. Жінка розповіла, що натрапила на «пропозицію підзаробітку» в одному з месенджерів та перерахувала шахраєві понад 112 тисяч гривень.
Того ж дня жертвою шахрайства стала й 50-річна мешканка села Сербичани. До неї зателефонували невідомі, представившись працівниками служби безпеки банку. Під приводом допомоги у розблокуванні картки вони отримали доступ до її особистих даних і зняли понад 14 тисяч гривень.
Перегляньте також:
- Фейкові казино та псевдоінвестиції: кіберполіцейські Буковини попереджають про нові схеми онлайн-шахрайства
- Обіцяли захмарний прибуток: буковинка віддала 15 тисяч гривень шахраям
Поліція розпочала досудове розслідування за обома фактами за ознаками ст. 190 Кримінального кодексу України — шахрайство.
Правоохоронці вкотре наголошують на необхідності дотримання основних правил кібергігієни.