Військова контррозвідка СБУ викрила двох посадовців Чернівецького територіального центру комплектування, які за гроші організовували незаконний виїзд чоловіків призовного віку за межі України.
За даними слідства, фігуранти підвозили ухилянтів до кордону з країнами ЄС, після чого «підказували» їм маршрут нелегального перетину через ліси.
Перегляньте також:
- На Буковині заочно засудили колаборанта з Луганщини до 13 років ув’язнення
- З початку року фахівці СБУ зафіксували 43 кібератаки на держустанови та критичну інфраструктуру. Як уберегтися від небезпеки?
Обох ділків затримали під час спецоперації. Їм повідомили про підозру за кількома статтями Кримінального кодексу України, зокрема:
- ч. 1 ст. 114-1 – перешкоджання законній діяльності ЗСУ,
- ч. 3 ст. 332 – незаконне переправлення осіб через державний кордон, вчинене групою осіб,
- ч. 3 ст. 369-2 – зловживання впливом.
Підозрюваним обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Вони можуть отримати до 10 років ув’язнення з конфіскацією майна.
Комплексні заходи проводили військова контррозвідка СБУ та Нацполіція за процесуального керівництва Чернівецької спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Західного регіону.
Загалом у межах всеукраїнської операції правоохоронці ліквідували сім схем ухилення від мобілізації та затримали 10 організаторів у різних регіонах країни.
 
										 
				 
                 
                 
                             
													 
													 
													 
			