До Чернівців прибув черговий евакуаційний потяг із Донецької області, на борту якого – 12 людей, що залишили зону бойових дій.
На вокзалі евакуйованих традиційно зустріли представники Чернівецької обласної військової адміністрації, а також благодійні організації та міжнародні гуманітарні місії.
Перегляньте також:
- У Чернівцях вперше через аукціон здали в оренду три ставки: місто отримало майже 200 тисяч гривень
- У Чернівцях змінили графік роботи пунктів незламності

Людям одразу надали усю необхідну допомогу, психологічну підтримку та супровід до місць тимчасового поселення.
«Для нас важливо, щоб кожна родина, яка змушена покинути свій дім через війну, відчула безпеку і турботу тут, на Буковині», — зазначають в ОВА.

З початку року Буковина прихистила вже 237 людей та їхніх домашніх улюбленців, які прибули дев’ятьма евакуаційними потягами з прифронтових регіонів України.
