У Чернівцях на вулиці Хотинській за порушення правил дорожнього руху патрульні зупинили автомобіль Opel.

Про це повідомила патрульна поліція Чернівецької області.



Під час спілкування правоохоронці помітили, що у жінки присутні характерні ознаки алкогольного спʼяніння.

Їй запропонували пройти огляд за допомогою приладу Драгер. Керманичка погодилася. Результат показав рівень сп’яніння, що майже в 7 разів перевищує допустиму норму — 1,38 проміле.

“Жінку відсторонили від керування та склали протокол за ч. 1 ст. 130 (Керування у стані сп’яніння) КУпАП”, – йдеться у повідомленні.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Х, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Буковини
Теги: #п'яні за кермом





Статті

Інтерв'ю
“Там я тримався ‘на зубах’ — а тут наче на крила став”. Ексмер Херсона Володимир Миколаєнко про полон та опір росіянам
13:23, 30 Серпня, 2025

“Там я тримався ‘на зубах’ — а тут наче на крила став”. Ексмер Херсона Володимир Миколаєнко про полон та опір росіянам

Блоги

ТОП новини Буковини: