Наливайченко: «Електронні вибори позитивно вплинуть ментальність людей»

24.01.2019 11:43   Джерело: CvNews
Опубліковано : Тарас Жак

Електронне голосування на виборах покликане полегшити життя мільйонів громадян, зекономити мільярди бюджетних коштів, тим паче, що розвинуті цивілізовані країни уже десятки років тому закріпили цей досвід та раз і назавжди забули про маніпуляції, фальсифікації, підкупи та інші махінації в день виборів.

Кожного вівторка на YouTube-каналі Валентина Наливайченка виходитиме програма «Час Справедливості», де кандидат в Президенти України Валентин Наливайченко буде відповідати на питання, що йому ставлять в його соцмережах.

Сьогодні говоримо про електронні вибори, які є важливою частиною передвиборчої програми лідера Руху «Справедливість» Валентина Наливайченка.

Але як підготувати ментальність людей до такого голосування, до таких нововведень?

Ви запропонуйте інструментарій, а люди сприймуть його. Спрощення людині завжди краще сприймати. Це та ситуація, коли спрощуючи життя, економлячи час, не треба в чергах стояти на дільницях… Я вже не кажу, скільки грошей витрачається на друкування бюлетенів, протоколів, на транспортування, на утримання членів виборчих комісій. Це ж мільярди! А я виступаю за те, щоб один раз інвестувати в систему електронного голосування систему електронного підрахунку голосів – і на все життя залишити людям, країні в користування як ефективну, прозору і справедливу систему виборів. Погодьтеся, це як ніщо вплине і на ментальність, і головне – на ситуацію в країні.

Ви маєте можливість поставити своє запитання Валентину Наливайченко в соцмережах:

Twitter – @Nalyvai_V
Facebook — @Nalyvaichenko.valentyn
Instagram – nalyvaichenkovalentyn
Telegram — https://t.me/nalyvaichenko

Повну версію програми «Час Справедливості з Валентином Наливайченком» ви можете переглянути.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews