Офіцери запасу з Буковини служитимуть у військових частинах по всій території України

04.06.2019 08:06   Джерело: CvNews
Опубліковано : Наталія Чернівецька

Більше десятка офіцерів запасу, які свого часу закінчили військову кафедру, але не проходили військової служби, протягом 18 місяців служитимуть у військових частинах по всій території України. 

Другого червня чоловіки та жінки вибули до національній академії Сухопутних військ, щоб відновити військові навички та знання відповідно своєї військово-облікової спеціальності, а згодом приступити до виконання обов’язків на визначених посадах.  

За призваними офіцерами протягом терміну служби зберігатиметься місце роботи та середня заробітна плата. При цьому їм гарантовані у повному обсязі грошове утримання відповідно посади та пільги, такі ж які передбачені для кадрових офіцерів. Особливість такої служби полягає в тому, що жоден з цих військовослужбовців, навіть перебуваючи в бойові частині, не направлятиметься до виконання завдань в зону проведення Операції об’єднаних сил.  

Начальник відділу офіцерів запасу і кадру Чернівецького ОВК підполковник Вадим Бризицький відзначив, що відбір кандидатів, якій тривав кілька місяців, був проведений якісно.

«Всі офіцери, які є зараз тут - каже він, - це дійсно чудові хлопці та дівчата, які в добровільному порядку з’явились до військкоматів, пройшли атестаційну комісію, проявили себе справжніми патріотами, тому побажаємо їм хорошої служби».

Чернівецький військовий комісаріат запрошує офіцерів запасу проходити військову службу, пропонує широкий вибір посад в різних військових частинах, в тому числі і військових комісаріатах. За детальною інформацією звертайтеся за адресою: м. Чернівці, вул. О.Кобилянської, 32, або до військкоматів за місцем перебування на військовому обліку.

Телефонуйте: 0509480349, (0372) 52 43 49.

За матеріалами ЧОДА.
 
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews