Надія Понятишин

Надія Понятишин

журналіст vsviti.com.ua

Аномальні місця на Землі. Чим дивує наша планета (фото)

05.06.2019 13:34   Джерело: CvNews
Автор : Надія Понятишин

Світ не перестає нас дивувати. Кожен куточок Землі має щось неймовірне, що змушує вірити в чудеса навіть найсуворіших скептиків.

Магнітні пагорби, Індія

Якщо припаркувати автомобіль біля підніжжя пагорба і поставити на нейтральну передачу, машина почне котитися назад в гору (на підйом). Складається враження, що вгору її тягне якась невидима сила. Однозначного пояснення цьому явищу не існує. Деякі вважають, що це – ілюзія, створена гравітаційним пагорбом.

null
Фото з мережі Інтернет

Дольмени (Корея, Китай, Індія, Ізраїль, Скандинавія)

Найдавніші величезні плоскі кам’яні плити у формі літери П були виявлені у найрізноманітніших куточках нашої планети. Археологи вважають, що колись вони були похоронними камерами древніх жреців. У дольменах змінюється хід годинника, дивно поводяться стрілки приладів.

null
Фото з мережі Інтернет

Водоспад вічного вогню, США

Незвичайний водоспад, який створила сама природа. Феномен явища пояснюється тим, що в цьому місці існують невеликі гірські розломи, через які просочується природний газ. Іноді «вічний вогонь» загасає, але туристи запалюють його знову. Існує повір’я – того, хто «підживить» вогонь, буде супроводжувати удача.

null
Фото з мережі Інтернет
 

Замок Франгокастелло, Греція

На острові Крит спостерігається єдиний задокументований хрономіраж на Землі. Щороку в кінці травня тіні людей, пішки або на конях, зі зброєю, рухаються від церкви Святого Харлампія до фортеці Франгокастелло. Явище спостерігається рано вранці при спокійному морі та високій атмосферній вологості. Триває воно зазвичай близько 10 хвилин. Німецькі солдати, які під час війни окупували тутешні території, мало не втратили розум від страху і відкрили вогонь по міражу.

null
Фото з мережі Інтернет

Чеські катакомби, Чехія

У 1996 році вчені зафіксували звуки органу, про які йдеться в легендах. Підземний хід перебуває на глибині в 10 метрів, біля нього немає жодного приміщення, в якому міг би розміститися цей музичний інструмент, також очевидців обстежили психологи на ознаки масових галюцинацій. Але головною сенсацією стало існування «сходів, що світяться». Проби матеріалу показали, що фосфору в ньому немає. 

Сходи на перший погляд нічим не виділяється, але з часом вони починають випромінювати містичне червонувато-помаранчеве світло.

null
Фото з мережі Інтернет

Кривавий водоспад, Антарктида

Криваво-червоний водоспад, який не замерзає навіть при -10 ° C. Льодовик вважається найхолоднішим з тих, в яких тече рідка вода. Група вчених з Гарвардського університету змогла довести, що це озеро заселене мікроорганізмами, які є причиною виникнення такого неймовірного явища природи.

null
Фото з мережі Інтернет

За матеріалами "ВСвіті"

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews