Мова йде про казарми, які існують лише на папері.
У Чернівцях розкрали гроші на будівництві казарм для військових. Мова йде про понад вісім мільйонів гривень, які мали б піти на закупівлю комунікацій до будівель, яких не існує. Державне бюро розслідувань веде кримінальну справу щодо розтрати державних грошей.
Перегляньте також:
- СБУ на Буковині викрила схему переправлення чоловіків за кордон, організовану “ухилянтом”-втікачем
- На Буковині посадовця підозрюють у незаконному збагаченні на майже 32 млн гривень