Перевернута скринька та відсутність плакатів про партії: перші порушення на Буковині

21.07.2019 12:17   Джерело: CvNews
Опубліковано : Іванна Капустянська
На одній з дільниць не пускали спостерігачів.
 
У Чернівецькій обласній ГО Комітет виборців України розповіли про хід голосування на сьогоднішніх виборах до Верховної Ради. Так, усі дільниці в області відкрилися вчасно. 
 
Випадків саботування проведення підготовчих засідань з боку певних членів ДВК не зафіксовано.
 
Офіційні спостерігачі до дільниць допущені. Хоча були випадки, коли на підготовчому засіданні закривали приміщення ДВК, але фактів недопущення спостерігачів не виявлено. 
 
Черг на дільницях наразі не зафіксовано.
 
На початку голосування по чотирьох ВО, згідно з офіційним повідомленням ЦВК, кількість виборців на початку голосування – 686190, кількість виборців, внесених до витягу списків для голосування за місцем перебування – 18029 осіб.
 
Спостерігається певна кількість незнятого агітаційного матеріалу за кандидатів зокрема за ВО 201 (Володимир Дідух-Кобзар, Олена Чевка, Михайло Яринич, Наталія Фрунзе, Олени Лис) та 203 (Іван Семенюк, Мірча Беженар, Артур Мунтян, Михайла Гросу, Григорія Тиміша). В усіх округах є факти прихованої агітації від політичних партій («Слуга народу», «Голосу» та «ЄС»).

У ВО 202 є факти розсилки провакаційних смс-повідомлень (щодо кандидатів Івана Рибака та Андрія Маковея). 
 
На початку голосування на кожній виборчій дільниці в середньому зареєстровано від 3 до 8 офіційних спостерігачів від кандидатів/ політичних партій, громадських організацій, представники ЗМІ. У ВО 203 офіційні спостерігачі від ГО «Комітет виборців» помітили по два спостерігача від Михайла Жара).

У Чернівцях на ВД №453 (вул. Головна, 87, приміщення ЗНЗ «2) виборець обурювався, що серед інформаційних плакатів немає плакату за партію «Опозиційна платформа – за життя». Голова ДВК повідомив, що вони повісили всі плакати, які їм видали. Пояснити відсутність інформаційного плакату вона не змогла.
 
На дільниці №500 (гімназія №5 вул. Д. Загули, 8) офіційний спостерігачвід КВУ звернула увагу голови на відсутність інформаційних плакатів від 14 партій. Голова ДВК, повідомила, що такі плакати не надала ОВК, а вона думає, що надали лише про ті партії, які мають шанс пройти до Верховної Ради України. 
 
На дільниці №520 (ЗОШ №6, вул. Комарова, 26в) в ДВК розпочали видавати виборчі бюлетені за попереднім списком виборців (а не за уточненим). За попередніми списками виборців отримали виборчі бюлетені більше 100 виборців. 
 
У 203 виборчому окрузі на дільниці №260 (с. Припруття, Новоселицького р-ну) на виборчій дільниці лише дві великі виборчі скриньки. При чому голосують лише в одну велику скриньку, а інша відкладена. Маленька скринька стоїть поряд і не перевернута отвором вниз, як прописано в законі про вибори.  
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews  
Загрузка...