Про це повідомили у Facebook МіськШЕПу.
За інформацією підприємства, утримувати паркомати – дорого та неефективно.
Перегляньте також:
- На Буковині 24 червня проведуть в останню путь двох полеглих Героїв
- Майже 3 млн грн збитків на електроенергії: у Чернівцях викрили посадовців управління освіти
“За січень водії заплатили за паркування 660 тисяч гривень, але через паркомати — лише 89 тисяч гривень, що становить 13% від загальної суми. Обслуговування паркоматів за січень обійшлося у 45 тисяч гривень”, — йдеться у дописі.
Де плануюють демонтувати паркомати
- вулиці Скальда (колишня Комарова), 18;
- Театральна площа, 3;
- вулиця Сіді Таль, 5;
- вулиця Міцкевича, 1;
- вулиця Івана Франка, 6.
Наразі паркомати відключили на вулицях Героїв Майдану, 20 та Кафедральній, на Соборній площі, біля Управління внутрішніх справ та готелю “Київ”.
Оплатити паркування можна готівкою через платіжні термінали, а також безготівково — за допомогою QR-кодів або мобільного додатка CarP.