В Україні працюють над сценарієм нового серіалу про те, як круто бути фермером

16.08.2019 07:14   Джерело: CvNews
Опубліковано : Наталія Чернівецька

Серіал «Фермери» стане першим українським телевізійним проєктом, у якому, крім побуту селян, буде втілено ідею просування фермерського руху в Україні. Прототипами головних героїв серіалу стали власники сімейної молочної ферми на Рівненщині. Родина повернулася з заробітків, щоб займатися фермерством в Україні.

Ідея створити серіал "Фермери" належить Рівненському обласному благодійному фонду "Любіть Україну", який популяризує проєкт сімейних молочних ферм у Західній Україні. Написання сценарію та створення індивідуального презентаційного пакету для телевізійного міні-серіалу "Фермери" підтримав Український культурний фонд. Грант отримала телерадіокомпанія "Ритм".

До ідеї просувати українське село за допомогою якісного культурного продукту фонд підштовхнув власний досвід: у щоденній співпраці з селянами та з розвитку соціально-культурних проєктів на Рівненщині.

По-перше, ідея створення серіалу про фермерів виникла з усвідомлення масштабу проблеми: сучасні селяни краще оберуть заробітки закордоном, аніж створять власний добробут в Україні. Щороку з країни невпинно виїздять сотні тисяч заробітчан, сотні сіл старіють та поволі зникають з мапи. Заробітчанство часто руйнує сім’ї, негативно позначається на вихованні молоді, яка втрачає почуття патріотизму та бажання берегти традиції…

По-друге, більшість фільмів про українське село демонструють суцільну безвихідь, і якщо не зображують пияцтво й занепад, то висміюють селянина, показуючи його наївним і недолугим, розраховані на глядача, якому "не треба думати"…

Міні-серіал "Фермери" покликаний змінити ставлення українського суспільства до сучасного села. Мета проєкту – створити яскравий сценарій, який можна втілити у фільм, що викличе емоційне співпереживання людей, які пов’язали своє життя з селом. Покаже проблеми, конфлікти та шляхи їх вирішення у цікавій і невимушеній ігровій формі. "Фермери" продемонструють, що сьогодні в Україні є можливості для гідного життя, для збереження родинних цінностей. Лише треба не боятися подолати консерватизм і стереотипи мислення, взяти на себе відповідальність за власне майбутнє.

"Фермери" мають стати меседжем до молоді про те, що жити у селі добре та перспективно, що саме в сільській місцевості роботи – непочатий край. Саме там можна реалізовуватися, розвиватися та втілювати в життя найсміливіші ідеї.

До написання сценарію міні-серіалу "Фермери" залучено відомого українського сценариста Олексія Комаровського. У його сценарному портфоліо такі роботи, як: детективні серіали "Карпатський рейнджер" (2018, фільм у виробництві), "Опер за викликом" (ефір на 2+2, 2018), "Сни" (ефір на ТВ-3, 2016), мелодраматичний серіал "Лабораторія кохання" (ефір на каналі "Домашній", 2017) та інші.

Після створення сценарію буде знято тизер міні-серіалу. Зйомки пройдуть на сімейних молочних фермах та інших локаціях Рівненської області. Сформований у результаті роботи презентаційний пакет буде запропоновано потенційним інвесторам зйомок серіалу.

Медіа-партнери проєкту: телеканали з Житомира, Хмельницького, Чернівців, Тернополя, Луцька, Києва, а також електронні та друковані ЗМІ.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews