У Чернівцях чоловік забив дружину до смерті
Фото з мережі Інтернет

Підозрюваний наразі в СІЗО.

 



Вчора до поліції надійшло повідомлення щодо задимлення в одній із квартир Чернівців у спальному районі. На місці працівники СОГ виявили тіло 32-річної жінки. Також, у квартирі разом із бездиханним тілом жінки був її співмешканець.

Правоохоронцям чоловік не зміг пояснити всіх обставин смерті жінки. Судмедекспертиза встановила, що смерть настала внаслідок численних тілесних ушкоджень.

 

Правоохоронці під час першочергових слідчих дій встановили низку доказів, які підтверджують причетність до смерті жінки її 42-річного співмешканця. 

 
Зловмиснику оголошено про підозру у скоєні злочину. Суд обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Х, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Буковини
Теги: #бійка, #жінка, #новини буковини, #новини чернівців, #смерть, #чернівецькі новини, #чернівці, #чоловік





Статті

Інтерв'ю
Прожив місяць під танком й майже рік у полоні: історія військового з Буковини Чучка
11:45, 9 Травня, 2025

Прожив місяць під танком й майже рік у полоні: історія військового з Буковини Чучка

Блоги

ТОП новини Буковини: