В Івано-Франківську відбудеться Земельний форум

02.12.2019 21:12   Джерело: CvNews
Опубліковано : Наталія Чернівецька

12 грудня 2019 року Міністерством економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства України в м. Івано-Франківськ, вул. Грушевського, 21 (актовий зал облдержадміністрації, 1 поверх) заплановано проведення Земельного форуму.

У рамках заходу відбудеться обговорення питань земельної реформи (обігу земель сільськогосподарського призначення) за участю керівників структурних підрозділів агропромислового розвитку районних державних адміністрацій, голів сільських, селищних рад та об’єднаних територіальних громад, керівників агропромислових підприємств, фермерських господарств та приватних землевласників.

Початок о15:00 год.

З питань участі у Форумі звертатись до Департаменту агропромислового розвитку Чернівецької облдержадміністрації.

Для участі у заході необхідно надати Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації до 10:00 год.  05.12.2019 р. наступну інформацію: прізвище, ім’я, та по-батькові, займану посаду, мобільний телефон.

 Організаційні питання поїздки  буде повідомлено додатково.

 Інформацію просимо надавати на адресу: e-mail: apk@bukoda.gov.ua.

Телефон для довідок: (0372) 553580 

За матеріалами ЧОДА

 
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews