10 січня голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук направив звернення до Центральної виборчої комісії щодо призначення перших виборів депутатів та голови Банилівської ОТГ.
Банилівська громада фактично утворилася протягом листопада – грудня 2019 року відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» у складі двох сільських рад – Банилівської (с. Банилів, с. Бережниця) та Коритненської (с. Коритне, с. Бережонка).
Перегляньте також:
- У Чернівцях через спеку запрацювали розпилювачі води на центральних площах міста
- На Буковині під час відпочинку на Дністрі зникли четверо людей, серед них троє дітей
За матеріалами ЧОДА