Буковинці боротимуться з тіньовою економікою

27.02.2020 22:27   Джерело: CvNews
Опубліковано : Наталія Чернівецька

Для боротьби з тіньовою економікою на Буковині створено міжвідомчу робочу групу. До її складу увійшли співробітники різних підрозділів поліції Чернівецької області, а також представники влади, правоохоронних і контролюючих органів. 

Діяльність робочої групи спрямована на протидію незаконному гральному бізнесу, нелегальному обігу деревини, пального, валюти, підакцизних товарів і боротьбу з порушеннями у сфері використання надр.

На виконання рішення Уряду поліція проводить на території держави комплекс невідкладних превентивних заходів з протидії правопорушенням у вказаних сферах.

Для координації спільних зусиль та покращення ефективності роботи у вказаному напрямі сьогодні, 27-го лютого, під головуванням Анатолія Дмитрієва в обласному управлінні Національної поліції відбулася міжвідомча нарада.

У засіданні взяли участь голова Чернівецької облдержадміністрації Сергій Осачук, керівництво прокуратури області, територіальних підрозділів СБУ, ДСНС, Департаменту стратегічних розслідувань НПУ, патрульної поліції, Державної податкової служби, Держпродспоживслужби, Чернівецького прикордонного загону, Буковинської митниці, обласного управління лісового та мисливського господарства.

«Наразі чинне законодавство чітко розмежовує повноваження правоохоронних органів у документуванні, розслідуванні та супроводженні кримінальних проваджень за фактами незаконного зайняття гральним бізнесом, нелегального обігу деревини, підакцизних товарів та порушень надрокористування. А тому необхідна чітка координація наших спільних зусиль. Лише завдяки якісній міжвідомчій взаємодії ми зможемо ефективно боротися з тіньовою економікою» – наголосив Анатолій Дмитрієв.

Голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук запевнив правоохоронців у максимальній підтримці та взаємодії з боку облдержадміністрації: «Я чітко усвідомлюю, що без підтримки органів державної влади, самоврядування і всіх громадян України ваша ефективність буде недостатньо високою. Тому ми всі повинні вам допомагати. Без підтримки населення, без підтримки влади не буде бажаного швидкого результату».

Керівник буковинської поліції ознайомив учасників наради з результатами протидії тіньовому бізнесу впродовж минулого року та від початку 2020-го.

Також Анатолій Дмитрієв повідомив про створення на базі обласного Управління стратегічних розслідувань цілодобової лінії «телефону довіри» для оперативного реагування на факти правопорушень економічного характеру.

Під час наради сформовано спільну робочу групу для оперативного міжвідомчого обміну інформацією, її перевірки та ефективного реагування на виявлені порушення.

Правоохоронці закликають громадян не залишатися осторонь процесу детінізації економіки. Якщо ви володієте інформацією про:

-        незаконне видобування гравійно-піщаної суміші;

-        протиправне вирубування лісу;

-        незаконний обіг пального, спирту, тютюну та алкогольних напоїв;

-        підпільний гральний бізнес;

-        нелегальні валютні операції чи

-        інші правопорушення у вказаних сферах

прохання звернутися за номерами «телефонів довіри»: +38 (0372) 59-12-02, +38 (098) 00-22-188 або на спецлінію «102».

Відділ комунікації поліції Чернівецької області

 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews