У травні пенсіонери з Чернівецької області отримають на 135 гривень більше

01.05.2020 12:08   Джерело: CvNews
Опубліковано : Іванна Капустянська

Пенсійний фонд провів індексацію пенсій.

У непростих умовах, спричинених пандемічною ситуацією, Головне управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області активно працює над виконанням головного завдання – своєчасного забезпечення пенсійних виплат громадянам та оперативного здійснення передбачених законодавством перерахунків. Про це повідомляє пресслужба головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області.


Всі розрахунки здійснені своєчасно, у встановлені строки.

Зокрема, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 1 квітня 2020 року № 251 "Деякі питання підвищення пенсійних виплат та надання соціальної підтримки окремим категоріям населення у 2020 році”  проведено індексацію пенсій з 1 травня.
 

Пенсії перераховано із застосуванням коефіцієнта збільшення середньої заробітної плати в Україні, з якої сплачено страхові внески, та який враховується для обчислення пенсій, у розмірі 1,11. Відповідно до згаданого рішення Уряду, розмір підвищення в результаті перерахунку не може бути менше 100 гривень.

 
Крім того враховано, що розмір пенсійних виплат у одержувачів пенсій, призначених згідно Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, які набули необхідного страхового стажу (35 років чоловіки та 30 років жінки), не може бути нижче 2100 гривень.


Перерахунок проведено автоматично (без особистих звернень). У Чернівецькій області проіндексовано пенсії 194 173 громадянам. 

Середній розмір підвищення  135 грн. Виплата проіндексованих пенсій буде проводитись з 4 травня 2020 року у встановлені пенсіонерам дати виплат шляхом зарахування на рахунки в банках або через АТ "Укрпошта”.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews