За добу 94 буковинці одужали.
Сьогодні у Чернівецькій області кількість хворих на коронавірус збільшилася до 412 осіб. Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив Сергій Осачук, голова Чернівецької обласної державної адміністрації.
Загалом, кількість інфікованих в області від першого встановленого випадку складає 23708 осіб. Також, стало відомо, що ще 94 буковинці одужали від COVID-19.
Перегляньте також:
- У Чернівцях на кількох вулицях тимчасово обмежать рух транспорту через ремонтні та газові роботи
- Понад 1,3 млн грн збитків на ремонтах шкіл і садків: на Буковині викрили схему з бюджетними підрядами