Ще 111 буковинців одужав від COVID-19.
Минулої доби у Чернівецькій області кількість хворих на коронавірус збільшилася до 457 осіб. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив Сергій Осачук, голова Чернівецької обласної державної адміністрації.
Перегляньте також:
- На Буковині 22 червня попрощаються із захисником України Володимиром Новаком
- У Чернівцях тимчасово призупинять водопостачання на низці вулиць 19 червня
Загалом, кількість інфікованих в області від першого встановленого випадку складає 25016 осіб. Також, стало відомо, що ще 111 буковинець одужав від COVID-19.