У Чернівецькій області чоловік прийшов до лікарні і помер, очікуючи на допомогу медиків.
Про це повідомляє користувач Instagram romagromov.ak_47, який опублікував відповідне відео у соцмережі, пише molbuk.ua, газета “Буковина”.
Перегляньте також:
- На Буковині посадовця підозрюють у незаконному збагаченні на майже 32 млн гривень
- У Чернівцях відкрили виставку «Кафедра Буковини: мандрівне» про культурну спадщину регіону
Чоловік прийшов до Вижницької центральної районної лікарні. За словами автора відеозапису, він прийшов до лікарні самостійно і 40 хвилин на лавочці очікував на допомогу.
Як зазначив автор відеозапису, коли чоловікові стало гірше, медики почали надавати допомогу, але той помер.