662 буковинців одужали від COVID-19.
За останню добу у Чернівецькій області кількість хворих на коронавірус збільшилася до 201 людини. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив Сергій Осачук, голова Чернівецької обласної державної адміністрації.
Загалом, кількість інфікованих в області від першого встановленого випадку складає 37467 осіб. Також, стало відомо, що ще 662 буковинців одужало від COVID-19.
Перегляньте також:
- У Чернівцях вшанували пам’ять полеглих воїнів 82-ї Буковинської десантно-штурмової бригади
- На Буковині посадовця підозрюють у незаконному збагаченні на майже 32 млн гривень