Мер Чернівців Роман Клічук пояснив, навіщо йому чотири заступники

21.03.2021 16:36   Джерело: CvNews
Опубліковано : Ігор Кравців
"Мене часто запитують, навіщо мені аж чотири заступники, - пише на своїй сторінці у Facebook Роман Клічук. - Давайте поясню. Якщо хтось вам скаже, що здатен якісно керувати всіма напрямками роботи міської ради, заглиблюючись у всі деталі й приймаючи одноосібно всі рішення, то така людина точно вам збреше.
 
В управлінському процесі важливе делегування повноважень, правильна постановка задач і контроль за їх виконанням. І, звичайно, важливо усвідомлювати, що можеш довіряти людям, які працюють поряд.
 
Василя Зазуляка я першим обрав своїм заступником - передовсім тому, що точно знаю: під його фаховим і прискіпливим кураторством навіть такий монстр, як департамент житлово-комунального господарства, здатен з часом перетворитись на нормальну ефективну структуру. Василь – один із найкращих управлінців у нашому місті. Окрім ДЖКГ, він відповідає в міській раді за департамент містобудівного комплексу та земельних відносин і багато інших напрямків. Перед Василем також стоїть надзвичайно складне завдання докорінного реформування роботи таких комунальних підприємств, як «Чернівціводоканал», «Чернівцітеплокомуненерго», «МіськШЕП».
 
Євгеній Маховіков прийшов із банківської сфери. Успішний фінансист, він, як і всі, прийняв виклик: змінити громіздку структуру управління містом і примусити її максимально ефективно служити громаді. Природно, що напрямки, які я передав під його відповідальність, – це все, що стосується ефективного використання коштів громади, програм економічного розвитку, розвитку підприємництва, малого та середнього бізнесу, процесів приватизації комунального майна, залучення інвестицій тощо. Серед комунальних підприємств, якими «опікується» Євгеній, – МТК «Калинівський ринок».
 
Юрій Лесюк відповідає за гуманітарний напрямок. Сфера його відповідальності – це галузі, робота яких так чи інакше стосується кожної чернівецької родини: освіта, охорона здоров’я, культура і мистецтво, фізична культура та спорт, молодіжна політика, захист прав дітей, соціальний захист населення. Серед іншого, Юрій Лесюк є куратором чернівецького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, а також комунального територіального центру соціального обслуговування «Турбота». Юрій має і освіту, і великий досвід у царині державного управління. Усе це наразі він готовий застосувати на благо громади.
 
Ігор Крохмаль теж має серйозний управлінський досвід – в основному, в податкових органах різних рівнів. Саме він, до речі, став ініціатором відновлення роботи незалежного підрозділу контрольно-перевірочної роботи міської ради, який наразі здійснює перевірки різних виконавчих органів і комунальних підприємств. Ігор відповідає за такі важливі й складні напрямки роботи, як громадський транспорт і транспортне сполучення Чернівців з іншими регіонами країни, політика поводження з відходами на території громади тощо. Він є куратором таких комунальних підприємств, як «Чернівціспецкомунтранс», «Спецкомбінат», «Центр стерилізації тварин».
 
Хочу ще додати, що з усіма заступниками в нас є домовленість: не приростати до крісел. За кілька місяців ми з вами оцінимо їхню роботу і вирішимо, чи відповідають вони своїм посадам".
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews