Поліція Буковини взяла під охорону виборчі дільниці проміжних місцевих виборів

27.03.2021 07:06   Джерело: CvNews
Опубліковано : Ігор Кравців

28 березня на території Чернівецької області відбудуться проміжні місцеві вибори депутатів Магальської, Топорівської та Петровецької об’єднаних територіальних громад. Наразі співробітники поліції взяли під охорону три територіальні та три дільничні виборчі комісії.

Напередодні керівництво поліції Чернівецької області провело інструктаж поліцейських, які заступили на охорону виборчих дільниць. Особовому складу наголошено на дотриманні дисципліни, законності й політичної нейтральності, а також готовності надати допомогу суб’єктам виборчого процесу в межах компетенції поліції.

Поліцейські забезпечили супровід бюлетенів на виборчі дільниці та охорону під час їхнього транспортування, повідомляє відділ комунікації поліції Чернівецької області.

Для оперативного реагування на повідомлення про порушення виборчого законодавства сформовано достатній резерв особового складу, створено додаткові слідчо-оперативні та вибухотехнічні групи, а також групи превентивної комунікації.

Поліція закликає громадян дотримуватися чинного законодавства, правил поведінки на виборчих дільницях і карантинних заходів.

 

 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews