Контрабандиста на Буковині засудили на 10 років за спробу провезти через кордон 27 кілограмів наркотиків

Опубліковано:
11 Травня, 2021 о 12:50
Контрабандиста на Буковині засудили на 10 років за спробу провезти через кордон 27 кілограмів наркотиків
Суд. Фото з мережі Інтернет

За контрабанду наркотичних засобів у великих розмірах буковинця засудили до десяти років позбавлення волі. Про це повідомляє Чернівецька обласна прокуратура.

Вона підтримала обвинувачення стосовно 57-річного жителя Чернівецького району Чернівецької області за фактом контрабанди наркотиків у особливо великих розмірах (ч. 3 ст. 305 КК України).



За даними слідства, у листопаді 2017 року вказаний громадянин намагався перемістити через державний кордон України з приховуванням від митного контролю 78 поліетиленових згортків смоли канабісу у брикетах.

Під час поглибленого огляду багажу пасажирського автобусу, який прямував з Італійської Республіки в Україну, митники митного поста “Тиса” Закарпатської митниці ДФС України спільно з співробітниками Служби безпеки України виявили три коробки з наркотичними засобами загальною вагою понад 27 кг.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

За вихідні буковинська поліція виявила два факти незаконного зберігання наркотиків
Легалізація медичного канабісу: чи буде це легалізовано в Україні?
Чернівчанина з канабісом затримали патрульні

Вироком Шевченківського районного суду м. Чернівці його визнано винним у контрабанді наркотиків та призначено покарання у виді 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні здійснювали слідчі Управління СБ України в Чернівецькій області.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Х, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Буковини
Теги: #канабіс, #контрабанда, #новини буковини, #новини чернівців, #чернівецькі новини, #чернівці





Статті

Інтерв'ю
Відремонтували майже половину аварійних ділянок: на якому етапі реконструкція чернівецького водогону
12:33, 4 Липня, 2025

Відремонтували майже половину аварійних ділянок: на якому етапі реконструкція чернівецького водогону

Блоги

ТОП новини Буковини: