Майстер-клас литовської ілюстраторки і перформанс-гра про сон: «Чорні вівці» оприлюднили програму на Книжковому Арсеналі

23.06.2021 12:15   Джерело: CvNews
Опубліковано : Ігор Кравців

23-27 червня у Києві триватиме Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал». Цього року захід відбудеться у гібридному форматі – онлайн та офлайн. Участь у ньому візьме і чернівецьке дитяче арт-видавництво «Чорні вівці».

Протягом п’яти днів на Книжковому Арсеналі діятиме стенд Е 2.04, де ви зможете придбати книжки видавництва. Серед них – близько 10 новинок українських авторів та перекладні книжки, які «Чорні вівці» підготували до цієї події.

У програмі – майстер-клас знаної литовської художниці Аушри Кюдулайте (Литва), яка ілюструвала книжку «Щастя – це лисичка» Евеліни Дацюте. Видання отримало чимало європейських нагород і перекладене на десятки мов. Авторка й ілюстраторка Аушра Кюдулайте, яка проводить дитячі майстер-класи у багатьох країнах, переконана, що з кожною дитиною можна знайти спільну мову, якщо творити разом. Адже творчість і фантазія властиві будь-якій людині. «Вам потрібно лише заохочувати дітей насолоджуватися процесом і потоком творення, – вважає авторка. – З першого ж воркшопу за книжкою «Щастя – це лисичка», я мала єдину мету – надихнути дітей до імпровізації. Творчість не вимагає багато – лише кілька основних предметів канцелярського приладдя, із якими кожен може собі дати раду». Приїзд Аушри став можливим за підтримки Lithuanian Culture Institute.

Також у програмі Книжкового Арсеналу – перформанс-гра за мотивами нової книжки української письменниці Іри Бови «Диводрім і Піжамна пані». За словами авторки цієї книжки для маленьких незасинайок та ведучого наукового шоу «Нудного» Дена, ця подія для тих, чия дитина щовечора хоче ще чогось поїсти, ще хвилиночку погратися й ще трішки «ну хоч чогось», тільки б не спати. «Ми покажемо, – говорять учасники заходу, – що вві сні будь-яке диво можливе: і  сніг серед літа, і гармата з посмішками, і можливість опинитися на хмаринці. Головне – зручно вмоститися в ліжечку, міцно заплющити оченята й вчасно заснути. А що, як всі гості презентації зможуть легко зробити це просто на заході? Заінтриговані? Тоді приходьте вчасно!».

ПРОГРАМА ПОДІЙ

25 червня (п’ятниця)

19:00 – 19:45

Перформанс «Що ще можна робити вві сні?: перформанс-гра за мотивами книжки Іри Бови «Диводрім і Піжамна пані».

Учасник: артист «Нудний» Ден: наукове шоу.

Локація: Дитяча сцена

 

26 червня (субота)

16:30 – 17:15

Майстер-клас із ілюстрації «Якого кольору твоє щастя?» за книжкою Евеліни Дацюте та Аушри Кюдулайте «Щастя – це лисичка».

Учасник: Аушра Кюдулайте. 

Локація: Зона майстер-класів

 

27 червня (неділя)

14:00 – 14:30

Автограф-сесія ілюстраторки Аушри Кюдулайте.

Локація 2 (біля дитячої секції на вулиці).

 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews