Найтитулованіша лучниця Буковини Лідія Січенікова – представниця області на Олімпійських іграх у Токіо. Вона виступатиме у командних та одиночних турнірах. Для спортсменки це вже третя олімпіада у кар’єрі. Тренується чернівчанка під керівництвом Олега Осипенка.
Як повідомляють на офіційному сайті Ігор, першим буде індивідуальний виступ Лідії Січенікової, який заплановано на 23 липня. Потім спортсменка змагатиметься 25 липня та впродовж 27-30 липня.
Перегляньте також:
- 25 червня на Буковині попрощаються із двома захисниками України – Романом Баком та Віктором Гуменюком
- У Чернівцях на кількох вулицях тимчасово обмежать рух транспорту через ремонтні та газові роботи