На площі Пресвятої Марії невідомі понищили плафони ліхтарів. Їх вже замінили — це обійшлося місту в 3 600 гривень, повідомляє пресслужба Чернівецької міської ради.
Від початку року збитки від вандалізму сягнули майже 80 тисяч гривень. Найчастіше ламають лавки, смітники та лампи, а також знищують дерева та квіти.
Перегляньте також:
- У Чернівцях не рекомендують купатися в Пруті: у воді виявили перевищення санітарних норм
- Різдво Іоана Хрестителя 24 червня: у ПЦУ пояснили значення свята та різницю з Івана Купала
Читайте також