Чоловік отримує симптоматичне лікування.
54-річний житель Путильщини потрапив до реанімаційного відділення Путильської лікарні через укус змії. Про це повідомляє “Суспільне” з посиланням на коментар заступниці директора з медичної частини лікарні Олени Карпенко.
Перегляньте також:
- На Буковині 22 червня попрощаються із захисником України Володимиром Новаком
- У Чернівцях тимчасово призупинять водопостачання на низці вулиць 19 червня
Буковинець потрапив до лікарні 30 липня, його одразу перевели у реанімацію. Він при свідомості.
Пацієнту проводять симптоматичне лікування, оскільки протиотрути в лікарні немає, каже Олена Карпенко.