Марина Лібанова розкаже про єврейський бренд українських Чернівців

18.08.2021 15:54   Джерело: CvNews
Опубліковано : Ігор Кравців

У середу, 18 серпня о 19:00 у Літературному целанівському центрі (м. Чернівці, вул. О. Кобилянської, 51) відбудеться третій у цьому році захід проєкту «Czernowitz сьогодні: світське культурне єврейське життя 2021».

Це буде публічна розмова на тему «Єврейський бренд українських Чернівців» з Мариною Лібановою – директоркою книгарні «Букініст». Модерує розмову Президент MERIDIAN CZERNOWITZ – Святослав Померанцев. 

Розмова торкнеться питань про те, як цікавим особистостям вдається стати впізнаваним брендом, а їх проектам – візитівкою міста. В чому секрет успіху чернівецьких ініціатив? Чому, якщо ви не були у книгарні «Букініст» та Літературному целанівському центрі, то ви не були в сьогоднішніх Чернівцях? Про це говоритимуть люди-бренди нашого міста – Марина Лібанова і Святослав Померанцев.  

Вхід вільний (тільки в масках). Також передбачений онлайн-стрім події на Facebook-сторінці Літературного целанівського центру. 

Проєкт відбувається за фінансової підтримки: Dutch Jewish Humanitarian Fund та Міністерства закордонних справ Німеччини. 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews