Підтримка військових і створення контакт-центру. Роман Клічук розповів про основні рішення Чернівецької міськради

30.10.2021 10:15   Джерело: CvNews
Опубліковано : Ігор Кравців
Чергова сесія міськради принесла чернівчанам кілька важливих рішень. Було ухвалено програму підтримки учасників АТО/ООС та їхніх сімей, ліквідовано аварійно-диспетчерську службу, а також утворено муніципальний контакт-центр.
 
Детальніше про ці рішення розповів Чернівецький міський голова Роман Клічук:
 
- Ми всіляко піклуємося про військових та ветеранів АТО/ООС. Саме тому затвердили міську програму підтримки. Вона передбачає цілу низку пільг для військовослужбовців та їхніх сімей. Зокрема, вони отримуватимуть пільгу на оплату комунальних послуг та щомісячну або одноразову грошову допомогу.
Що ще важливого ми прийняли на сесії міської ради:
 
Ми ліквідували аварійно-диспетчерську службу, зробили це оскільки змінилося законодавство. АДС більше не могла безоплатно обслуговувати приватні управлінські компанії. Служба отримувала від них плату за послуги лише у 14% випадків, решту витрат покривали з міського бюджету. Попри ліквідацію служби, чернівчани й надалі отримуватимуть допомогу в аварійних ситуаціях, втім від інших структур (від своєї управлінської компанії, інших приватних структур чи Містосервісу).
 
Також утворили муніципальний контакт-центр – його працівники цілодобово прийматимуть звернення. Центр координуватиме роботу всіх комунальних підприємств, аби оперативно вирішувати наявні в місті проблеми. Також працівники центру надаватимуть екстрену психологічну та інформаційну допомогу через телефони “Довіри”.
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews