У Великокучурівській громаді планують відмовитися від поліетиленових пакетів

30.11.2021 10:30   Джерело: CvNews
Опубліковано : Ігор Кравців

Відмовитися від поліетиленових пакетів вирішили у Великокучурівській громаді. Замінити їх планують на еко-сумки та інші матеріали, що не шкодять довкіллю.

Так, уже провели круглий стіл із підприємцями громади, депутатами та членами виконавчого комітету, під час якого розробили алгоритм втілення проєкту.

Читайте також

На Буковині розробляють регіональний план управління відходами
Чернівецька область долучиться до проєкту «Озеленення України»

Для початку постановили, що необхідно відмовитися від поліетиленових пакетів на касах у магазинах, купувати продукти в екологічному упакуванні, придбати або пошити еко-сумки, а також активно пропагувати їх використання.

Як пояснив голова Великокучурівської громади Василь Тодеренчук, втілювати проєкт у життя почнуть уже в новому році. Планується, що магазини пропонуватимуть покупцям замінити поліетиленові пакети на екологічні поступово. Почнеться все із паперових пакетів для хлібо-булочних виробів.

Проєкт зі збереження довкілля підтримали в рамках ініціативи «Голос громади в місцевому самоврядуванні», що реалізує Український Народний Дім у Чернівцях за програмою «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews