На Буковину доправили 22 тонни ліків від благодійників з Америки

Опубліковано:
1 Квітня, 2022 о 22:43
На Буковину доправили 22 тонни ліків від благодійників з Америки
Медикаменти від IMANA. Фото Чернівецької ОДА

Україна отримала від закордонних благодійників 22 тонни ліків вартістю більш ніж 15 мільйонів доларів. Вантаж надіслала Ісламська медична асоціація Північної Америки (IMANA) через румунську громадську організацію «Фонд Шехерезади.

– Тиждень тому ми привозили гуманітарну допомогу у Чернівці і довідалися про потребу у медикаментах. Нині з допомогою американських доброчинців їх вдалося зібрати та доправити, – пояснила президент «Фонду Шехерезади» Ваджіха Харіс.



Як розповів директор Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОВА Олег Чорний, медикаменти розподілять між обласною клінічною лікарнею та військовим госпіталем.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Х, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Буковини
Теги: #«Фонд Шехерезади», #IMANA, #благодійники, #ліки, #новини буковини, #новини чернівців, #чернівецькі новини, #чернівці





Статті

Інтерв'ю
«Доступ до правдивої інформації є так само важливим, як доступ до питної води» — очільниця Львівського медіафоруму Оля Мирович
22:54, 20 Липня, 2025

«Доступ до правдивої інформації є так само важливим, як доступ до питної води» — очільниця Львівського медіафоруму Оля Мирович

Блоги

ТОП новини Буковини: