Чернівецькі спортсмени у складі збірної України здобули призові місця на чемпіонаті Європи зі стрільби з лука в приміщенні. Змагання тривають у болгарському Пловдиві.
Так, Ольга Чеботаренко стала чемпіонкою Європи серед жінок U21 у командних змаганнях. Разом із партнерками українки впевнено обійшли суперниць із Болгарії та «нейтральних» команд.
Перегляньте також:
- У Чернівцях вшанували пам’ять полеглих воїнів 82-ї Буковинської десантно-штурмової бригади
- На Буковині посадовця підозрюють у незаконному збагаченні на майже 32 млн гривень
Роман Рубан у складі команди серед чоловіків U21 виборов золото. Українці здолали збірні Данії, Туреччини та Італії.
Іван Кожокарь став бронзовим призером серед чоловіків у командних змаганнях. Українська команда перемогла Данію та Бельгію, поступившись лише у півфіналі.