Солдати 107-ї бригади територіальної оборони у Чернівецькій області отримали військовий трофей – танк російських окупантів. Про це розповів голова Чернівецької ОВА Сергій Осачук.
Відомо, що танк було відбито нашими бійцями у ворога під час виконання завдання у зоні бойових дій.
Перегляньте також:
- На Буковині посадовця підозрюють у незаконному збагаченні на майже 32 млн гривень
- У Чернівцях відкрили виставку «Кафедра Буковини: мандрівне» про культурну спадщину регіону
– Тепер він слугуватиме нашим воякам. Міць захисників України буде лише зростати, вправність і вміння у них уже є, – написав Осачук на своїй фейсбук-сторінці.
Нагадаємо, сьогодні зранку Буковина попрощалася із чотирма героями, які віддали свої життя заради захисту України в лавах ЗСУ.