Солдати 107-ї бригади територіальної оборони у Чернівецькій області отримали військовий трофей – танк російських окупантів. Про це розповів голова Чернівецької ОВА Сергій Осачук.
Відомо, що танк було відбито нашими бійцями у ворога під час виконання завдання у зоні бойових дій.
Перегляньте також:
- У Чернівцях судитимуть посадовців за розтрату майже 850 тис. грн під час ремонту вулиці Хотинської
- У Банилові-Підгірному 16-річний мотоцикліст збив 8-річного велосипедиста: дитина в лікарні
– Тепер він слугуватиме нашим воякам. Міць захисників України буде лише зростати, вправність і вміння у них уже є, – написав Осачук на своїй фейсбук-сторінці.
Нагадаємо, сьогодні зранку Буковина попрощалася із чотирма героями, які віддали свої життя заради захисту України в лавах ЗСУ.