Мер Чернівців жорстко відповів на закиди і спекуляції щодо роботи міськради у воєнний час

"Крадії, брехуни і популісти понесуть покарання"

14.04.2022 12:56   Джерело: CvNews
Опубліковано : Ігор Кравців
В інформаційному просторі почали частіше з’являтись закиди стосовно того, що міський голова не збирає сесію, ігноруючи інтереси громади. Роман Клічук вирішив прояснити ситуацію.
 
Що сказав Чернівецький міський голова:
 
- Міський голова і вся команда виконавчих органів сумлінно виконує свої обов‘язки. Будь-які звинувачення сприймаю як недолугі спроби ексрегіоналів та колаборантів розкачати ситуацію. Зараз не час для безглуздого піару і політичних інтриг.
 
- Згідно умов воєнного стану, частина повноважень депутатського корпусу делегована Виконавчому комітету Чернівецької міської ради. Зокрема питання переселенців, гуманітарної допомоги, розподілу коштів тощо зараз вирішує виконком. Загалом чергові та позачергові засідання виконкому за період від початку березня проводилися 6 разів. Ми прозоро і оперативно працюємо над тим, аби місто жило у цих складних умовах.
 
- Рішенням міської ради від 15 лютого 2022 року, із спеціального фонду бюджету Чернівецької міської територіальної громади виділені кошти в сумі 5 млн грн на проведення заходів територіальної оборони, підготовки населення до участі в русі національного спротиву та підтримки діяльності військових частин на період 2022-2024 років.
 
- Додатково силами наших меценатів ми зібрали мільйони гривень для потреб ЗСУ, ТРО та Нацгвардії. Ви не уявляєте скільки людей мовчки допомагають нашим захисникам і переселенцям, без гучних промов і показухи. Українці і чернівчани все бачать. Крадії, брехуни і популісти понесуть покарання.
 
Також хочу ще раз відповісти на закиди щодо пільгового перевезення школярів. Така домовленість з перевізниками в нас досягнута за умови очного навчання. Оскільки наразі навчання дистанційне, ця пільга поки недоречна. Щойно відновимо очне навчання - повернемося до нашої з перевізниками домовленості.
 
Наостанок Роман Клічук повідомив, що невдовзі сесію міськради таки проведуть.
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews