Російські окупанти вчергове обстріляли об‘єкт військової інфраструктури на території Яворівського району. Про це повідомив голова Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький у своєму Telegram-каналі.
«Дякую ППО за роботу! Знову обстріляний об‘єкт військової інфраструктури на території Яворівського району, майже на кордоні з Польщею», – зазначив він.
Перегляньте також:
- На Буковині 22 червня попрощаються із захисником України Володимиром Новаком
- У Вартиківцях 21 червня відбудеться прощання з Героєм Віталієм Білоножком
Козицький уточнив, що більше інформації повідомить зранку.
Також очільник ОВА закликав громадян не ігорувати сигнали повітряної тривоги, пише Главком.