Новопризначений начальник Чернівецької ОВА Руслан Запаранюк у першу чергу налаштований привести до ладу найбільший флагшток у Чернівцях і територію навколо, яка вже встигла зарости бур’янами.
Про це він написав на своєму ТГ-каналі:
Перегляньте також:
- На Буковині посадовця підозрюють у незаконному збагаченні на майже 32 млн гривень
- У Чернівцях відкрили виставку «Кафедра Буковини: мандрівне» про культурну спадщину регіону
“Робочий тиждень розпочався з визначення перших кроків задля реалізації невідкладних завдань, які перед нами як керівництвом області поставив Президент та уряд. Але, найперше, ми приведемо до ладу наш прапор і територію навколо! Це все ж таки місце пошани і гордості, тому воно має нарешті отримати належний вигляд і новий стяг”.