У Чернівецькій області очікується збільшення кількості вимушених переселенців

20.07.2022 10:40   Джерело: CvNews
Опубліковано : Ігор Кравців

На Буковині очікується збільшення кількості вимушених переселенців. Це пов’язують не лише із агресією рф, а й із настанням холодів та початком опалювального сезону. Надання допомоги внутрішньо переміщеним особам обговорили працівники Чернівецької ОВА під час зустрічі із представниками Управління ООН з координації гуманітарних справ.

Наразі на Буковині перебуває близько 90 тисяч переселенців, з них 9 тисяч проживає у об’єктах соціальної сфери. Очікується збільшення кількості переміщених осіб, адже Буковина вже отримала запити від інших областей. 

Представники Управління ООН з координації гуманітарних справ розповіли про спеціалізацію та роботу своїх кластерів, а також напрямки допомоги, яку можуть надавати вимушеним переселенцям.

На Буковині є перелік об’єктів, які можуть слугувати тимчасовим прихистком для ВПО, проте для їх реновації потрібна донорська підтримка.

Крім того, говорили про продовольчу безпеку, організацію харчування та підготовку дітей-переселенців до нового навчального року.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews