Буковина - у трійці найпопулярніших областей для релокації підприємств

27.09.2022 16:43   Джерело: CvNews
Опубліковано : Ігор Кравців

Міністерство економіки продовжує програму «Релокація бізнесу» - скористатися нею може будь-який бізнес, незалежно від розміру. Для цього потрібно залишити заявку на онлайн-платформі Relocate.Prozorro.Sale. Після опрацювання заявки, бізнесу запропонують комплексний пакет державної підтримки.

Про це в ефірі національного телемарафону розповіла заступник Міністра економіки України Тетяна Бережна, інформує Урядовий портал.

- Від початку дії програми зареєстровано вже 1846 заявок, 745 підприємств вже переїхали у більш безпечні регіони, 558 - відновили роботу на нових місцях. Для 286 підприємств зараз здійснюється пошук підходящої локації або способу транспортування, - зазначила Тетяна Бережна.

Найбільше бізнесів релокувалися з Харківської області – 193 підприємства, Київської – 180, Донецької - 106, Дніпропетровської – 27, Запорізької області – 26.

Найчастіше підприємства переїжджають до Львівської області (25%), Закарпатської (16%), Чернівецької (11%), Тернопільської (8%), Дніпропетровської (7%) та Івано-Франківської (7%).

- Збереження кожного робочого місця, забезпечення безперервної роботи бізнесу - це дуже важлива задача держави. Адже це саме те, що наближає Україну до перемоги. Ми консолідуємо всі зусилля для того, щоб ця урядова програма продовжувалася, - додала заступник Міністра.

Допомога від держави полягає у підборі місця розташування для бізнесу на безпечній території, допомозі з перевезенням на нову локацію, сприянні в розселенні працівників та пошуку нових співробітників, підтримці у відновленні логістики, закупівлі сировини та пошуку ринків збуту.

Також зазначимо, що поряд із приємними новинами про деокупацію українських територій спостерігається тенденція повернення бізнесів на попередні місця роботи. Так, 609 підприємств відмовилися від раніше поданих заявок на релокацію, а 37 підприємств повернулися на попереднє місце провадження діяльності. 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews