На Буковині визначили понад 30 об’єктів, які переобладнають для проживання переселенців (ФОТО)

29.09.2022 09:07   Джерело: CvNews
Опубліковано : Ігор Кравців

На Буковині визначили понад 30 об’єктів, які переобладнуватимуть для проживання вимушених переселенців. Ремонтно-будівельні роботи тут проводять міжнародні організації.

Йдеться про Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН), Міжнародну організацію з міграції (МОМ), а також Агентство технічного співробітництва та розвитку (ACTED).

Виконання робіт на об’єктах їх представники обговорили під час наради із фахівцями ОВА, яку очолила перша заступниця начальника Чернівецької обласної військової адміністрації Альона Атаманюк.

- Забезпечити ВПО теплим житлом – одне із наших головних завдань, над яким ми працюємо спільно з міжнародними організаціями. Після проведення відповідних робіт на обраних ними об’єктах, закупівлі матеріалів та побутової техніки зможемо розгорнути в області ще 1500 додаткових місць для вимушених переселенців, - сказала Альона Атаманюк.

Вона також зазначила, що для результативної співпраці із благодійниками в ОВА створили відповідну таблицю з актуальним переліком потреб кожного закладу, де проживають ВПО.

На нараді також обговорили питання забезпечення місць компактного проживання ВПО альтернативними джерелами опалення. Зокрема, представники Товариства Червоного Хреста України проінформували про готовність закупити твердопаливні котли. Їх встановлять у об’єктах Заставнівської, Сторожинецької, Топорівської, Брусницької та Берегометської громад.

Під час наради присутні домовилися створити в області єдину базу, де розміщуватимуть інформацію про тендерні пропозиції, оголошені міжнародними організаціями.

 

 
 
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews