Через прорив на водогоні в районі насосної станції Очерет у Чернівцях тривалий час не буде води, починаючи із сьогоднішнього вечора.
Про це повідомляє КП “Чернівціводоканал”:
Перегляньте також:
- У Чернівцях можуть закрити дитяче онкогематологічне відділення: лікарі б’ють на сполох
- На Буковині триває ремонт дороги Т-26-01 до Покутсько-Буковинських Карпат методом «великих карт»
“Маємо прорив на водогоні в районі насосної станції Очерет. Наші бригади вже працюють, роботи складні. Тож без відключення, на жаль, не впораємося”.
Води не буде:
26 жовтня з 22:00 до 7:00
27 жовтня з 10:00 до 19:00 та з 22:00 до 7:00.
Зробіть необхідний запас води.
Водопостачання Садгірського району, вулиць Фастівської, Магалянської, Кишинівської, Січових Стрільців, Кобилиці (частково) та прилеглих буде здійснюватися в звичному режимі.