Буковинські рятувальники отримають від UNICEF обладнання для доставки та очищення води (ФОТО)

20.11.2022 00:34   Джерело: CvNews
Опубліковано : Ігор Кравців

Днями відбувся візит керівника програми ООН (UNICEF) з очищення води, санітарії та гігієни в Україні Себастьяна Трюффо і фахівця напрямку очищення води, санітарії та гігієни Офісу UNICEF в Україні Костянтина Худобіна до Мобільного рятувального центру швидкого реагування ДСНС України.

Під час зустрічі відбулася церемонія передачі та демонстрації гуманітарного вантажа із обладнанням для доставки та очищення води, що надана дитячим фондом ООН (UNICEF). Обладнання допоможе задовольнити потреби понад 3 млн людей, які постраждали від війни в Україні.

Поставка включає автоцистерни для питної води, водоочисні установки, пересувні насоси, генератори та інші речі, для забезпечення доступу населення до чистої питної води та гігієни.

Зокрема, допомога буде направлена на задоволення потреб населення Київської, Донецької, Луганської, Запорізької, Харківської, Миколаївської, Одеської, Тернопільської, Хмельницької, Чернівецької, Вінницької, Волинської, Закарпатської, Житомирської, Черкаської, Полтавської, Кіровоградської, Дніпропетровської та Сумської областей, та активно використовуватиметься в визволеному місті Херсон.

Також обговорено подальшу двосторонню співпрацю щодо передачі необхідного обладнання для водопостачання та водоочищення. Ключові пріоритети включають системи опалення для мобільного водопровідного обладнання, ємності для зберігання води, очисні споруди та обладнання для аналізу питної води.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews