У Міжнародний День лісів на Буковині розпочали весняну лісокультурну кампанію. Перші сіянці в родючу землю закладали наші військовослужбовці разом з дітьми, інформує Подільський лісовий офіс.
Цьогоріч у Чернівецькій області планують висадити 2,1 млн сіянців. Загалом же у 2023 році лісівники Подільського офісу дадуть життя більш ніж 6 мільйонам майбутніх дерев. Заліснять площу у 1716 гектарів.
Перегляньте також:
- У Чернівцях на кількох вулицях тимчасово обмежать рух транспорту через ремонтні та газові роботи
- Понад 1,3 млн грн збитків на ремонтах шкіл і садків: на Буковині викрили схему з бюджетними підрядами
.jpg)